17. septembra 2012

Flirt with the Gold

A flirt je to veru nádherný, to mi verte! Krásna vampy fialová so shimerom, ktorý sa hamblivo schováva v tieni, ale na slnku sa predvádza v plnej kráse! Dajte ho do kombinácie so zlatou a zamilujete sa ako ja :-)
Predmetom tohto príspevku je to, čo vidíte na koláži a to nail art, ale predstavím vám bližšie aj hlavného aktéra.
 
Ako vznikol tento nápad budú vedieť asi len tie, ktoré mám aj na Facebooku. Teda ak to postrehli ;-)

Keď som tak triedila fotky a upratovala ich tam, kde ich dávam po zverejnení, padla mi do očí fotka, ktorú som pridávala v rámci rozbehnutej challange, konkrétne táto. Ten pohľad na ňu vo mne vyvolal predstavu ďalšieho nail artu. Bordová alebo fialová v kombinácii so zlatou. Tak sa mi zavŕtal v hlave, že som nemohla inak, a dať aktuálne nechty dole a hneď sa na to vrhnúť :-D A tak som siahla po jednom z najnovších úlovkov a výsledok vidíte :-)

Aby som nemusela vytvárať ďalší hromadný príspevok mixu nechtov, tak vám ho samotný ukážem už teraz. Stál 3,79 €, kúpila som ho v DM Drogeriemarkt. Záporný bod má za obsah formaldehydu.
Ďalšia fotka predstavuje krytie v jednej vrstve. Farba je krásna aj v jednej vrstve, by som povedala, že viac fialovejšia, dokonca aj dobre kryje, ale zanecháva pri lakovaní tmavšie prúžky. Keď som viac obtrela štetec, tak to nebolo až také tragické, ale boli tam aj tak.  Štetec je trocha dlhší, ale zvykla som si veľmi rýchlo. Výdrž ešte presne neviem, ale po dvoch dňoch je zatiaľ v poriadku.A aby som vás neobrala o možnosť vidieť hlavnú tému príspevku vo veľkom, tak tu je. A hneď po nej video, ako na to :-)

Použité laky:
 • Gabriella Salvete, Base Coat
 • Sally Hansen Xtreme Wear, 210 Flirt
 • Gabriella Salvete Enamel With Hardener, 104
 • Gabriella Salvete, Top CoatJa dúfam, že vás aspoň trošičku zaujali a že som vás aspoň troška inšpirovala.

Majte sa krásne!

12 komentárov:

 1. Krásná kombinace, máš hrozně hezké nehty :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no si to úplne tú zlatú pýtalo :-) ďakujem, už som myslela, že sa nikomu nepáčia

   Odstrániť
 2. Veľmi pekné :-) kiežby som mala také pevné nechty ako ty :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. och, ďakujem. Práve som dočítala tvoj vs. článok, ale musím povedať, že takéto zhodnotenie som aj čakala :-) a na začiatku máš chybičku v slove bratislavských ;-)

   Odstrániť
 3. cool mani, that sally hansen flirt looks awesome :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Boze, to je nadherne! Presne moj oblubeny styl - tmava so zlatou... velmi si ma potesila :-).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Tak to sa veľmi teším ja :-)

   Odstrániť
 5. Suzi, ten videonávod byl super! To bych možná i zvládla:-) Já bych si teď nějaký fialový lak taky chtěla pořídit, ale pořád hledám ten "pravý" odstín, který by se mi líbil:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Je to veľmi jednoduché, ja som presvedčená, že by si to zvládla :-) Skús sa pozrieť v mojej databáze, či tam niečo vhodné fialové nenájdeš ;-)

   Odstrániť
 6. Hi!

  Loved your video:)I heard about this technique, but I didn't know how to do it.
  Now I do, thanks to you!

  bye, take care

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Oh thank you so much! I´m glad I helped you :-) This design is really simply and fast. I wish you a Merry Christmas! ♥

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.