26. októbra 2012

Review: GOSH Catchy Eyes Mascara

Približne v polovici tohto mesiaca rozšírila rad maskár od GOSH Catchy Eyes Mascara s podtitulom Curve Lenght Definition.

Má objem 8 ml, cenu 9,- € (v e-shope Fann), silikónovú kefku v tvare banána. Presne takéto kefky mám rada a má ju aj moja top mascara, akú som predtým kedy mala a často omieľam, ako ju zbožňujem - GOSH Serious Volume Mascara. Táto má navyše aj tento zaoblený tvar. Pri nanášaní mihalnice pekne češe, čím ich oddeľuje a zároveň farbí, nesmiem zabudnúť, že aj vytáča. Kefka je pevná a nekriví sa pri zasúvaní späť. Nedráždi mi oči, neslzia mi a nespôsobuje mi bolesť hlavy pri práci z počítačom (áno, aj to sa mi stalo).


Moje mihalnice sú také akurát, pre mňa určite. A v mojom veku to už neriešim vôbec. Skôr ma trápili a trápia spodné, ktoré sú dlhé a riedke. Väčšinu môjho života mi k šťastiu postačilo zvýraznenie. Už len preto, že vrstvením by som sa zaradila skôr do klubu pavúčích nožičiek ako do klubu Barbie :-) Z toho dôvodu nanášam maskary len v jednej vrstve. A moje GOSH maskary toho dajú habadej aj v tej jednej, to mi verte. Ale kvôli recenzii som si pre vás naniesla dve vrstvy. No ak ste také, ako ja, zaručujem vám, že jedna vrstva úplne postačí.


1 vrstva
Čo sa týka výdrže, bola celodenná. Neopadávala, a teda som nemala natrúsené pod očami čierne bodky. Už zopár krát prežila so mnou celodennú akciu, kde sa striedalo žmúrenie do slnka, vietor, smiech alebo slzičky radosti :-o) Bez újmy na vzhľade. Pri odličovaní ju netreba drhnúť z oka dole, ide to aj bez toho.

Maskaru Catchy Eyes poskytla spoločnosť GOSH Cosmetics 

Prajem pekný večer.

2 komentáre:

  1. milujem recenzie na šipráli a táto sa obzvlášť podarila :D

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem Ti! To som rada, lebo ja si myslím, že recenzovanie mi veľmi nejde :-o) To už je opis a tak a mne slohy nikdy nešli :-D

      Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.