30. októbra 2012

Zoeva Metallic Stones Palette

Kedysi dávno na začiatku som ju spomenula v obľúbených produktoch za mesiac a hodila som k tomu škaredé "swatches". Keďže mám v hlave určitý zámer, v ktorom bude zrejme dominovať hlavne táto paleta, chcela by som vám ju predstaviť bližšie. Nafotenú ju mám už dávnejšie, už bolo na čase spracovať to :-)

Táto paleta obsahuje 28 lisovaných tieňov a je inšpirovaná drahými kameňmi. Ale aj keby to tam nebolo napísané, bolo by to prvé, čo mi napadne pri týchto farbách. Tiene sú skvele pigmentované s metalickým efektom. Všetky, okrem jednej fialovej sú extra trblietavé. Obsahuje aj tmavšie aj svetlejšie odtiene, takže určite je vhodná ako na denné líčenie, tak aj na výraznejšie večerné.

priemer kruhu je 2,5 cm

Balenie je rovnaké, ako pri ostatných paletách tejto značky. Plastový čierny obal so zacvakávacím zatváraním, rozmer 23,0x15,2x1,2cm. O tom, že aj mne vadí zatváranie, sa snáď rozpisovať nemusím. Jednoducho po pár nalomených nechtoch alebo poškodenom laku na nich, mám po ruke starý kovový pilník, ktorý tam vsuniem a paletu si otvorím, čo je vidno aj na obrázku, že uzáver je doškrkaný :-o) To, že sú sťažnosti na to, že sa špiní, sa mňa veľmi nedotýka. Keď budem chcieť, aby sa mi niečo stále lesklo, budem to mať vo vitríne a nebudem to používať.

Na druhej strane je uvedený distribútor, hmotnosť, zloženie, jednoducho klasické technické záležitosti. Chcela som sem dať zloženie z oficiálnej stránky, ale akosi sa trocha líši s tým, čo mám na obale :-o).

porovnanie bez bázy a s bázou
A teraz prejdime k "swatches". Tiene som nanášala prstami v dvoch vrstvách. Určite odporúčam pod ne podkladovú bázu, konkrétne rovnakej značky, pretože nielen výdrž predĺži, ale aj tiene viac zvýrazní.

1-4

5 - 8


9 -12

13 -16

17 -20

21 -24

25 -28

Najradšej mám z celej palety druhý a štvrtý stĺpec. Ďalej strieborný tieň z piateho obrázka (posledný na ňom). K nemu napíšem ešte toľko, že je najprašnejší. No a na poslednom obrázku predposledný tieň je tá fialová, ktorá je ochudobnená o taký shimmer, aký majú ostatné tiene.

Paletu som objednávala ako inak z e-shopu značky Zoeva a cena je momentálne 16,95 €.

Prajem pekný deň!

18 komentárov:

 1. Neskutočné krásne swatches :) Teraz o nej rozmyšlam, ked je ešte aj zlacena, mam sice už dve paletky od zoevy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To jsou krásné barvičky, hlavně na sluníčku se nádherně třpytí :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, presne! som rada, že som ku stihla nafotiť ešte v normálnom počasí :-D bola by to škoda, keby som ich nemohla ukázať v plnej kráse

   Odstrániť
 3. Perfektní post:-)

  www.luciet2.blogspot.c om

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásna je, aj by som si ju kúpila, ale chcem tie štetce tak nebudem preháňať :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja už si na nu zuby brúsim veľmi dlho, tak dúfam, že budúci mesiac sa už zadarí a príde mi :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :-) ja už som s nimi snáď kompletná, keď si ešte nejakú paletu s tieňmi kúpim, tak to bude už len z rozmaru a veľkej lásku k ich paletám :-o)

   Odstrániť
 6. krásne sú tie farby... úplne jesenné :-) ja som si teraz zo zoevy objednala konečne štetce tak sa teškám :-) paletku si zadovážim neskôr ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hej, presne, jesenné :-) jasné, ako som Kese písala, postupne, to len ja psychopat som robila hromadné nákupy :-D

   Odstrániť
 7. krása tie farby:):) a milujem tvoje detailné fotky...:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! No snažím sa čo najviac priblížiť fotkou realitu :-)

   Odstrániť
 8. Na tento príspevok napíšem len jedno. Ako je možné, že ty na zoeváckej stránke ešte nevisíš???

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Odpovede
  1. áno, ďakujem! :-) čoskoro bude líčenie s touto paletou :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.