31. decembra 2012

BBS in 2012

Ako napísať príspevok na záver roka? Ako spraviť zhodnotenie? Neviem písať takto spätne o tom, čo bolo, cítim sa tak egoisticky :-o). Obávam sa, že keby som sa rozpísala, nezostalo by už miesto na obrázky.

pôvodná hlavička
Počas tohto roka sa toho udialo veľa. Ťažký rozbeh, nekvalitné fotky, príšerné líčenia, krivé linky, začiatky nechtových videí, ako aj kríza v prvej polovici roka. Každý má občas slabú chvíľku a prišla aj na mňa. Keďže blog bol už niekoľko mesiacov súčasťou môjho života. dotklo sa to aj neho.

Budíček......

Zotrvám kvôli tým, ktoré sa ku mne vracajú aj napriek daným skutočnostiam a pokúsim sa zlepšiť alebo sa poddám slovám, ktoré nie sú ani kritikou, ani radou, ale sú napr. výsmechom, urážkami alebo pohŕdaním? Odpoveď máte pred sebou. Aj toto patrilo bohužiaľ do tohto roka hoci to nebola práve najpríjemnejšia časť a musela som to spomenúť. Dosť toho škaredého, poďme ďalej. Nepôjdem celkom po poradí, lebo aj bez toho mi bude trvať napísanie tohto príspvku dlho.

Aj vďaka tomu, že som zotrvala, som mala možnosť spoznať zaujímavých ľudí. Či už osobne, alebo virtuálne. Či už sa jednalo o kočky, ktoré sú tu so mnou od začiatku, alebo o tie, ktoré prišli neskôr. Či mne vekovo blízke, či staršie, no našla som si zopár obľúbených aj medzi mladšími ročníkmi, aj keď nás niekedy delí aj viac ako 10 - ročný rozdiel.

Začalo ma viac baviť robiť nechty, či líčenia, začala som trénovať. Nalakovať, odlakovať, nalíčiť, odlíčiť. Aj keď to ešte stále nie je také, aké by som chcela, mám o niečo lepší pocit. Nakoniec som sa prestala báť fotoaparátu, prestala som sa vyhovárať, že je ťažký a veľký, postláčala som mu tie "čudlíky" a začala fotiť. A ja tie svoje farebné zábery ako od cirkusantov milujem a milujem aj jeho :-D A keďže mi píšete, aké mám úžasné fotky, či používam Cannon alebo Nikon, tak nie, toto je moja druhá láska. Aj tento krásavec je súčasťou môjho blogu, má dôležité poslanie, zachytiť to, čo vytvorím.


Nie pravidelne a nie veľmi často pridám niekde nejaký svoj výtvor. A občas sa stane, že si to tam aj niekto všimne a dá zdieľať. Najčastejšie som sa objavila na FB stránke MakeupBee, niečo málo bolo aj na Preen.Me (lebo tam často nechodím) alebo moje nechty v článku na Beautylish, či upírsky make-up u Marleny na MakeupGeek... Nájsť moje machlanice medzi toľkými dielami, je pre ňa veľký úspech :-D Otvoriť Pinterest a nájsť moje nechty medzi Top Nails of MakeupBee vie tiež pobaviť :-o) Ale tak ja som skromný človek, mňa poteší aj najmenší úspech...


Za úspech považujem aj moju účasť v súťaži s PUPA lakmi. Nebolo to síce prvé miesto, lebo poznáte to, klasická "lajkovačka" na Facebooku, o to viac ma potešilo, keď ma vybrali oni sami za firmu... Písala som o nich tu.


Nehovoriac o tom, že mi ponúkli spoluprácu dve moje najobľúbenejšie značky, a to GOSH a ZOEVA. Toto sa nedalo odmietnuť :-o) O stretnutí s GOSH - om som písala tu, do Zoevy sa ešte len chystám.

Dlho som sa tomu vyhýbala, lebo som nevedela, lepšie povedané nemala som predstavu o tom, ako by mala vyzerať. No nakoniec to prišlo - nová hlavička :-o) Ja viem, že to tam nevidíte, ale písmenká sú vyplnené mojimi výtvormi. V písmenkách sa skrýva koláž, ktorá je použitá ako titulná fotka na Google+.

 
Ďalšou udalosťou, resp. udalosťami, bolo to, že som sa zapojila do dvoch úžasných výziev - jedna bola trojitá od Mateji & Mataji a druhá vymyslela Tatjana a témou boli Štyri živly. Kým pri prvej som robila len nechty a bola to taká premiéra, pri druhej som skúsila aj make-up. Ja neviem, či to bolo vidno, ale fakt som si ich užila, hlavne tú druhú, lebo som sa odvážila aj na make-up.Moje dve nepodarené série, ktoré boli celkom fajn nápad, len skončili skôr fiaskom a dnes viem, ako by som to spravila teraz. Najprv to bolo Sedem smrteľných hriechov, kde to bol make-up, nechty aj oblečenie podľa nich, a potom séria letných "lookov". No hrôza :-D Prisahala som si, že už nič také neurobím, no jasný príklad, že prisahať sa nesmie :-o) Nedodržala som to a zrazu mi v hlave skrsla myšlienka, spraviť sériu líčení podľa drahých kameňov. Myslím, že tá jediná mi vyšla. Na tamtie dve nemám prepojenia a obrázkov do koláže je veľa, hromadne sú pod touto záložkou, ale drahé kamene už sú na poriadku :-)
Pôvodný zámer bol vybrať najobľúbenejšie nechty, či make-up, ale keď som sa do toho pustila, zistila som, že som sa nevedela rozhodnúť. Takže toto sú tie moje najobľúbenejšie nechty a make-up tohto roka. Samozrejme, že k nim patria aj Štyri živly.Hehe, aby som nezabudla, vytvorila som si Timeline Movie :-) Po kliknutí na obrázok vás tam presmeruje, ak ste ho ešte nevideli.


No ja neviem, už je toho asi aj priveľa. Viac pozerám telku, ako píšem a podľa toho mi to aj trvá :-D

Ďakujem za priazeň, hlavne vďaka vám môže toto moje baby rásť a rozvíjať sa ďalej. Snáď sa tu stretneme aj v budúcom roku.

Už mi snáď ostáva len jedno... Zaželať všetkým, aby bol ten ďalší rok lepší ako tento!

zdroj

15 komentárov:

 1. jooj, ten gosh ti celkom zavidim, len tak dalej:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak toto bolo veru vyčerpávajúce zhrnutie :D Aj tebe želám do nového roku všetko naj!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to áno... :-D náročný a dlhý rok :-o)

   Odstrániť
 3. Tie koláže sú úžasné :) Hlavne tá nechtová- inšpirácia na pol roka ! :D
  Inak ja som strašne rada že som objavila tvoj blog :) Veľmi by mi chýbal keby si ho zrušila, tak dúfam že to nikdy nespravíš :D
  A želám ti ešte veľa nápadov a úspechov do Nového roka a veľmi sa teším na ďalšie a ďalšie tvoje články :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ti, Veronika! tak pol roka sa tam asi aj skrýva :-))) ja verím, že ešte nejakú dobu vydržím, lebo mám poznačených toľko nápadov ešte, ajajaaaj :-D a stále pribúdajú. a ja som tak zase našla teba, si taká veselá mladá žabka (dúfam, že ťa to neurazí :-o)). a od určitého času vždy, keď sa maľujem, tak si na teba spomeniem a vysielam k tebe vlny :-D

   Odstrániť
  2. jééj to je zlaté :D neurazilo :D :))

   Odstrániť
 4. Suzi, myslím, že máš za sebou velice úspěšný rok, spoustu skvělých článků a zajímavé spolupráce!:) Moc ráda k tobě chodím a doufám, že i do budoucna se tobě i tvém blogu bude jen a jen dařit:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. veľmi ti ďakujem, Mila! :-) aj ja k tebe a aj keď nekomentujem všetko, čítam každý článok. si pre mňa kráľovná recenzií a zobrala som si ťa za vzor. .-) aj keď to ešte nie je ono, začínam aspoň hlbšie rozoberať zloženie.

   Odstrániť
 5. myslim, ze toto spraviť ti dalo dost vela prace, precitala som cele, musim povedat, ze mas za sebou uspecny rok a pred sebou dufam este uspesnejsi:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oproti ostatným len asi 4 hodiny vrátane jedenia a pitia popri tom :-) ďakujem, snáď sa tvoje slová naplnia aspoň spolovice :-)

   Odstrániť
 6. Ja som rada, že som ťa objavila. Aj keď z určitých dôvodov prídem pozrieť raz za čas a zahrniem ťa potom komentármi, všetko spätne prebehnem. Vidieť to všetko v tých úžasných kolážach, je super. Hrá to farbami. Nech sa ti darí čoraz viac a dúfam, že tu budeš s nami čo najdlhšie a prinesieš nám ešte veľa zaujímavého premeneného do písmeniek a tvojich úžasných fotiek

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem! tak hlavne, že sa zastavíš :-D ja zase čítam a málo komentujem, niekde by to bolo stále dokola to isté - jeej, krásne, atď. ja sa budem snažiť, no uvidíme, čo prinesie zase tento rok :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.