31. marca 2013

March Summary


Dnes mi plán nevychádzal rovnako, v akom duchu sa niesol aj marec. Príspevky mi lietali hore - dole a priznávam, že plánovanie mi veľmi nevyšlo. Asi aj preto, že sa vyskytlo zopár neplánovaných alebo spontánnych vecí.

Keďže recenzie, zdá sa, nemajú príliš veľký ohlas, tak som sa snažila ušetriť vás, hoci som mala nejaké v pláne a spravila som len dve - jednu o štetci na linku od Zoevy a druhú o nových paletách od Essence. Asi by tam mala patriť aj novinka od Gabrielly Salvete, ktorá takmer tromfla zatiaľ môj najúspešnejší príspevok o zamilovaných mačičkách. Inak začiatok mesiaca som oslávila kvietkovými nechtami s Pupou, "prvý" jarný deň si vyslúžil kvietkové nechty vo veselých farbách, na deň sv. Patrika som vám ukázala nielen líčenie, ale aj rovno troje nechty a Veľký piatok sa niesol v zajačikovom duchu. Zvieratká boli vytvorené aj v macíkovom príspevku, alebo v príspevku, kde sa rybičky začlenili svojim "duck face-om" do tohto sveta. No čo, aj ony chcú byť in :-D. Po tom, ako som si preorganizovala skladovanie mojich náušničiek, som sa inšpirovaná mojimi najnovšími, pokúsila na túto tému vytvoriť aj líčenie, aj nechty. No a tento mesiac som poskytla trocha teórie o tom, ako vytváram oblúčik pri lakovaní nechtov, vydali sme sa na malú cestu do Írska a dozvedeli ste sa, čo všetko mi nejde :-).

Ďakujem vám za priazeň, teším sa na vás v apríli a začíname už zajtra. Rovno ďalšími veľkonočnými nechtami :-).

Pekný zvyšok večera a na zajtra veľa nervov!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.