31. mája 2013

May Summary


Tak a preletel ďalší mesiac. Začal tak sľubne, aj plán som si urobila a nevydržala som. Nevadí, momentálne mi to vážne takto vyhovuje, aj opäť môžem spávať, aj kávu opäť môžem piť, aj toho viac stíham, aj keď v podstate stále nestíham :o)
Tento mesiac som začala "literárnym krúžkom" a napísala som, ako bolo o besede a Ochrankyni. Ako tak pozerám, tri príspevky, ktoré majú v sebe niečo francúzskeho :-) Najprv to boli spomienky z Paríža, potom prišlo duo zo Sothysu a pri konci mesiaca som vám ukázala, kde sa dá v Piešťanoch dobre najesť. Vytiahla som prevetrať aj staručkú červenú kráľovnú Sabrinu, ktorú som oživila srdiečkami a trblietkami, mali ste možnosť vidieť moje "nahé" nechty a popísala som sklamanie z OPI laku, ktorý sa mi ani nepodarilo vylepšiť nail artom. To, že mi to s lícenkou nejde, ako som písala v TAG-u, som predviedla s ružovým koláčikom od GOSH a posledný príspevok pred rekapituláciu patril nechtom, ktoré "kolovali" v Banskej Bystrici medzi spisovateľmi :-D.
Budúci mesiac by to už fakt chcelo vrátiť sa do poriadnej pracovnej morálky, toľko toho pre vás mám a taká som lenivá to dostať sem, až to pekné nie je :-) Aspoň že mesačné zhrnutie dodržujem.

Tak pekný zvyšok večera prajem!


2 komentáre:

  1. Tyhle kalendáříky jsou tak skvělý nápad :) A krásně se na něj kouká :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. vďaka, chcelo to niečo každomesačné by Suzi, aj mne sa to takto páči :-)

      Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.