25. októbra 2013

17 Mini Nail Gallery

Ak si spomínate na slovensko - írsky swap, ktorý som robila s Danielou ešte v marci, tak si možno spomeniete, že mi v ňom prišla rovno celá sada lakov na nechty. Dnes vám ukážem, ako laky, ktoré krabička ukrývala, vyzerajú.

Me and Daniela did slovak - ireland swap in March. I received a lot of goodies and the one thing was a set of mini nail polishes by 17 called Mini Nail Gallery. Today I will show you how these little treasures look.

Sada obsahuje 9 lakov s objemom 4 ml s guľatým štetcom. Vrchnáčik je maličký, čo mi zo začiatku robilo problémy pri lakovaní.
Nájdete tu:
5x Supreme Shine Nail Polish,
3x Fast Finish Nail Polish,
1x Lasting Fix Nail Polish.

Set consits of nine nail polishes with volume 4 ml and circle brush. The first I had a little problems with small lid but then was all right.
You can find there:
5x Supreme Shine Nail Polish,
3x Fast Finish Nail Polish,
1x Lasting Fix Nail Polish.Nakoľko 9 lakov je 9 lakov, čo znamená veľa fotiek, fotky som obmedzila na 5 ks z každého odtieňa. Obrázok kliknutím zväčšíte.

Whereas set consits of 9 nail polishes, it means a lot of photos. I uploaded to the post only 5 from the each shade. Click for the bigger pictures.

PONCHO PINK


Patrí do "Supreme Shine", je to ružová so striebornou perleťou, kryje v dvoch vrstvách.

It´s from "Supreme Shine". This nail polish has pink colour with silver pearliness and coverage in two coats.SPHINX


Tiež patrí do "Supreme Shine", je to béžovo - zlatá so zlatou perleťou a jemnými trblietkami, ktorá kryje v dvoch vrstvách.

This shade like Poncho Pink fall into "Supreme Shine". It´s beige - gold colour with gold pearliness, soft shimmer and coverage in two coats.PEACOCK


Patrí do "Fast Finish" a ako je jeho farba krásna, tak je príšerný. Má naozaj rýchle schnutie, čo v kombinácii s perleťou nerobí dobrotu. Povrch sa nedá vyrovnať a spraviť pekný oblúčik je takmer nemožné.

Nail polish from "Fast Finish" with beautiful colour. But this shade is horrible! It has really fast drying what isn´t very good in combination with pearliness. Want you make nice surface or arc near the cuticle? This is almost impossible.MINK


Tento lak je miláčik. Nude lak, ktorý dokáže kryť už v jednej vrstve patrí tiež do "Supreme Shine" - našťastie! Je to prirodzená béžová s výrazným ružovým podtónom. Mali ste ho už možnos vidieť v akcii v nechtoch s čínskymi vodolepkami.

This is honey. Nude nail polish which can cover in one coat belongs to "Supreme Shine", too - fortunately! It´s nude beige with expressive pink undertone. Seen in this post.MIAMI


Fuchsiová farba, krytie v dvoch vrstvách, pre krátke postačí už jedna. Patrí do "Suprime Shine".

Miami has fuchsia colour, coverage in two coats, a one coat suffices for short nails. It´s from "Supreme Shine".ROYAL INDIGOSkôr by som tú farbu nazvala inak, ako indigo, ale budiž. Skrýva v sebe totiž hnedý podtón, ktorý indigo nemá. Inak je veľmi krásna a kryje v dvoch vrstvách. Tento lak  je jediný v sade z "Last Finish".

I would rather call this shade different than indigo. It has brown undertone and indigo hasn´t it. But it´s very pretty colour with coverage in two coats. It´s the only one from "Lasting Fix" in this set.MOONSTRUCK


Toto je ďalší príšerný lak. Nevadí mi tá jeho metalická farba, vadí mi to ryhovanie, ktoré nenapravila ani tretia vrstva, ani vrchný lak. Navyše ďalší z "Fast Finish", takže to nie je bohviečo, keď vám tá hrôza ešte aj rýchlo zaschne :-D

This is the next horrible nail polish from this set. I don´t mind his metallic colour but either third coat and top coat don´t make good this horrible rifling. It´s from "Fasting Finish" such that it´s really bad when this horror dries :-DRISKY RED

Posledným lakom zo "Supreme Shine" je tento krásny červený lak vo farbe feferónky. Kryje už v jednej vrstve.

The last of "Supreme Shine" is this beautiful red nail polish with colour of chilli peppers. It covers in one coat.


NIGHTSHADE


Posledný lak ma trochu sklamal, pretože to nie je čierno čierna. Je viac sivá ako čierna :-/ a kryje až v troch vrstvách.

The last nail polish from the set a little dissapointed me. It isn´t blacky black, it´s more dark grey than black :-/ and you need apply until three coats for full coverage.Pripravila som prehliadku odtieňov aj v podobe videa, ako to bolo aj pri STARS od Gabrielly Salvete a TEXTURED NAIL PAINT od Barry M, či Rimmel Space Dust.


I prepared  short video about shades. nail polishes, swatches. The same video you can find for STARS by Gabriella Salvete and TEXTURED NAIL PAINT by Barry M or Rimmel Space Dust.
Mňa osobne najviac zaujal stredný rad a červený. A ktorý vás?

I like the most middle row and red nail polish. And what about you?

Pekný deň! / Have a nice day!

16 komentárov:

 1. Pěkné barvy i když některé dělají neplechu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. výber farieb bol skutočne veľmi dobrý. tie fast finish sú ale vážne hrozné :-( hlavne teda tie dva, čierny sa ešte dá predýchať :-D vďaka :)

   Odstrániť
 2. Nedokážu se rozhodnout jen pro jeden, všechny co se tak nádherně lesknou bych hned brala :)!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no vybrať z 9 lakov je naozaj ťažké, chápem, mám rovnaký problém, aj pri menšom množstve :-))) lesk majú nádherný všetky, uznávam :-) ďakujem

   Odstrániť
 3. Jů, ten Peacock mi hned připomněl GS 112, je krásnej. Pak se mi taky hodně líbí ten Mink. A Indigo se docela podobá laku, co mám teď na nehtech ( Astor 828 Passion Flower ). :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, ani som to tam nepísala, my fajnšmekri milujúci GS ho spoznáme hneď :-D až na to, že tento je potvora. Mink už mám takmer minutý, tak som si ho obľúbila :-)

   Odstrániť
 4. Přesně jak říkáš, prostřední řada - všechny tři jsou krásné - plus červený, ale musím říct, že se mi líbí i Nightshade.... <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. že? :-D ten čierny nie je zlý, len po Black is back od Essence a Black out od Rimmelu som tak trošku rozmaznaná čierno čiernym lakom :o)

   Odstrániť
 5. Ten nude a červený sú krásne klasické farby :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, som rada, že na klasiku mysleli tiež a dali ju do balenia :-)

   Odstrániť
 6. Ja vždy obdivujem, ako precízne všetky laky nafotíš :) A keď tak pozerám, nejaký nude lak by sa mi zišiel :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :-))) neboj, vznikne niekoľko záberov, aj keď tie hlavné už mám nacvičené :-) raz som išla k pokladni len s lakom a držala som ho v ruke a frajer sa ma pýta, či ho idem fotiť, keď ho tak držím :-D
   tento nude lak je bezpochyby najlepší, aký mám, asi si dám priniesť plné balenie :-)

   Odstrániť
 7. Odpovede
  1. och, ja som zabudla poďakovať za komentár :o) takže ďakujem, Marta :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.