30. novembra 2013

November Summary


November som začala lakom od OPI (1.) a jednoduchým dizajnom. Tento mesiac sme s Nikol zverejnili náš medzinárodný swap (4.) a podarilo sa mi s ňou aj stretnúť v Prahe (+ Verunka), pričom na nechtoch som mala jeden lak zo swapu -  Essie (25.). Bol síce november, ale to mi nezabránilo ukázať lak s menom Marec (alebo pochod? :o)) krásnej cukríkovej fialovej farby (14.). Skúška nechtov na "Skúšku ohňom" (16.) dopadla trochu horšie pre drozjdajku, ale asi to nebolo až také zlé súdiac podľa úspechu v zahraničí. Tento mesiac som vynechala gumkáča, ale líčenie som aj s postupom pripravila s tieňmi od GOSH (18.). Ďalší Essie lak, aj keď bol po správnosti prvý, bola čokoládová diva (20.). V poslednom nechtovom príspevku som predstavila trblietavú novinku (27.) a recenziu zastúpila tá o CC kréme (22.). Ako bonus ešte, aj keď to nepatrí sem medzi príspevky, som pre mojich amerických YT odoberateľov vytvorila mimoňov ku dňu vďakyvzdania.

This post is only informative about november posts. Text is only in my mother language but I added dates to "slovak" links :-).

Pekný deň! / Have a nice day!


2 komentáre:

  1. Krásný měsíc jako lakomaniaka mě baví láčky a nail art :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. keď sa mám priznať, tak aj mňa :o) asi sa to dosť aj odráža na príspevkoch :-))) ďakujem.

      Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.