30. júla 2014

Pink Ribbon Nail Art


Neviem, ako sa to stalo. Pôvodne som chcela "opraviť" nechty s názvom "Heart Tree Nails". Pripravovala som ich pred Valentínom, ale tento deň mi nechcel ísť ani na nechty. Inšpirovala ma k nim jedna hra, kde som mala vypestovať "love tree". Robila som k nim aj video, ale tie nechty mi prišli také smiešne, že som to nechala tak. No nakoniec som ho nezmazala a zostrihala ho, nech je sranda.Vyzerajú trochu ako telegrafické stĺpy, ale čo už, stromy zrejme nebudú moja silná stránka.

Tak som stromy nechala stromami. Keďže som chcela túto kombináciu, tak mi napadlo spraviť niečo dievčenské. Neviem ako vy, ale u mňa, keď sa povie ružová, tak sa mi hneď v mysli vyjaví Pravá blondínka, Barbie, cukríky a Minnie. A práve Minnie ma ovplyvnila tentokrát a vybrala som si mašličku :-).

I don´t know how but it happend. I wanted to correct nails with name "Heart Tree Nails". I did them as inspiration for Valentine´s day sometime in February. I play a game and the one achievement was to grow a "love tree" there and this tree inspired me. Well I wasn´t satisfied with a result. They were so funny. But finally I edited a video and it doesn´t matter that they look like a telegraphic pillars :-D.

So I left trees. I wanted this combination and I decided to do something girly. When you say pink, I imagine Legally blonde, Barbie, candies and Minnie. And just Minnie inspired me now and I chose her ribbon.


Použité laky a pomôcky / Used nail polishes & tools:
 • Gabriella Salvete Calcium
 • Gabriella Salvete STARS Enamel, 05 Raspberry
 • Gabriella Salvete STARS Enamel, 07 Princess
 • Astor Already Dry Top Coat

 • biela, červená a čierna akrylová farba / white, red & black acrylic colour
 • tenké štetce na nail art / thin nail art brushes

V kreslení akrylovými farbami je u mňa určite stále čo zlepšovať a učiť sa. Keď som išla robiť tieto, zobrala som si k srdcu Arvonkinu radu, že nech si najprv nakreslím vzor na papier. A hneď to išlo lepšie. Dokonca mašličku, ktorú som robila do videa som spravila na jeden záber :-). Podmienky som mala sťažené pieskovým podkladom, od ktorého mi odskakoval štetec, ale ak si odmyslím pravú ruku, nakoniec to dopadlo celkom dobre. Či? :-)

I have to learn and improve a lot of things in painting with the acrylic colours. When I went to do these nails, I took Arvonka´s advice to the heart and at first I painted a pattern on the paper. And it was really better. I even did a ribbon for video on one shot :-). The sand base wasn´t ideal for the painting and the brush bounced of the nails. But when I look apart from a right hand, it fell out well. Whether not? :-)


A keď už viete, ako som ich spravila, tak tu je zopár obrázkov...
Doma som našla len hnedú a riflovú mašličku. Tak aspoň taká symbolická fotka na záver. Niekedy ich možno ešte skúsim vo fialovej farbe. No teraz sa už teším, kedy vám ukážem tie nechty, ktoré mám práve teraz.

I have only this brown and denim bow, so only this symbolic picture at the end. Sometimes I would do these nail in violet colours. But now I´m looking forward to a post with my actual nails.

Prajem peknú stredu. / Have a nice Wednesday!
20 komentárov:

 1. Páni,ty jsi šikulka-tohle bych svýma nešikovnýma rukama nikdy nevytvořila.. Je to krása-je to takové neviné a dívčí:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Perfektní. Jo jo ve fialové barvě, jsem pro :) A zvládla jsi mašličky na obou rukách, tak to je mazec. Já mám dost, když mám levou rukou lakovat, ne tak ještě kreslit.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, keď už jedna obľúbená farba, treba aj druhú :-) ale tentokrát budú v nepieskovej verzii :-) no pravá aj tak vyzerá, že bola robená tou ľavou :-D ani som tuším pri rom nedýchala :o) ďakujem ti ♥

   Odstrániť
 3. To se ti tak povedlo ♥ Mašličky jsou nádherný a ty moc šikovná. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, Romanka. ja som sa z nich tak tešila, že som ich nosila 4 dni :-)))

   Odstrániť
 4. Tak tie sú fakt krásne, normálne som dostala chuť aj ja na mašličkové nechty :) A som rada, že moja rada pomohla :P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. rady profíkov treba počúvnuť :-) a chcem tie tvoje, aspoň budeme vidieť, ako vyzerajú dokonalé mašličky ♥

   Odstrániť
  2. Že profíkov, nepreháňaj :D Ale na čo budem robiť mašličky ja, veď tie dokonalé sú na tvojom blogu ;)

   Odstrániť
 5. Nádhera! Jsi moc šikovná :)
  chickflickcherry.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Je to super roztomilé a obdivujem Ta Suzi, že to robíš na tých pieskových lakoch. :) Well done!

  www.danielakurkystyle.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. som si povedala, že s tou druhou várkou budem mať aj nail arty, ale kresliť na ne je fakt challenge, s nimi na hladký to už ide lepšie :-) ďakujem ♥

   Odstrániť
 7. Tak tohle rozhodně vyzkouším! Vypadá to nádherně :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ti, budem potom rada, ak pošleš fotku, mám na to na FB špeciálny album :-)

   Odstrániť
 8. Klobouk dolů, tohle se ti vážně moc povedlo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Nádherný Nail Art!!! Jsi tak šikovná! Někdy určitě vyzkouším :)
  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ti veľmi pekne :-) tiež budem rada, keď potom pošleš fotku a vložím do albumu na FB :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.