6. augusta 2014

The Princess With Ornament


Ďalším lakom z kolekcie STARS, ktorý som si vzala na mušku je Princess. Pre neho som si opäť zvolila kombináciu s bielou a bez akéhokoľvek zaváhania na ozdobenie vodolepky. Už dávnejšie som jedny spravila s vodolepkami BLE1338 (mimochodom moje prvé vodolepky a úplne prvý pokus tu), no nepublikovala som ich, lebo mi trochu nevyšli. Teda vyšli, ale sivá vodolepka, ktorá okolo tej sivej kresby mala ešte bielu časť, zanikla na tom bielom podklade. Ale tak aspoň tak ilustračne...

Keďže kombinácia biela, ružová, sivá/čierna je jednoducho dokonalá, nemienila som sa tejto myšlienky vzdať, no radšej som zvolila tú čiernu, aby sa mi výsledok nezopakoval. Už som bola spokojná na 100%. Tentokrát som vybrala vodolepky D128, z ktorých som použila ruže v týchto starších nechtoch. Sestre sa tak nechty páčili, že aj ona chcela nejaké podobné. Keďže som v ten deň mala chuť na fialovú (bolo to v deň mašličkových nechtov), tak som jej ich spravila fialové.

Použité laky:
 • Gabriella Salvete Nail Care Base Coat
 • Gabriella Salvete STARS Enamel, 07 Princess
 • Gabriella Salvete Enamel With Hardener, 148
 • Astor Already Dry Tp Coat
 • vodolepky D128 (už neexistujúci e-shop Somnia)

Keďže aj také vodolepky môžu byť záludná vec, dokonca sa môžu pomýliť s tetovačkami (alebo naopak, ako sa stalo aj mne), tak som spravila video. Jednoducho, že "basic level" zdobenia :-). Postup je podobný ako pri tetovačkách, len umiestňovanie vie byť niekedy horšie. Ja osobne to robím najčastejšie tak, ako je to ukázané vo videu. Keď bude necht navlhčený pred položením vodolepky, ľahšie ju upravíte do správnej polohy. A keď zabudnete odstrániť fóliu? Bez komentára :-D Stalo sa mi toľko krát. V prípade, že je nálepiek divný počet vám to vie aj pekne zavariť. Keď aplikujete vodolepku ako tetovačku, výsledok môže byť ten, že vzor bude bledý. Ako ich rozoznať, sama neviem. Keď som robila šmoulikové (pri príprave tohto článku som zistila, že boli na Pintereste posunuté ďalej viac ako 39000x! :-D), tak tam to bol pokus-omyl. Myslela som si, že sú to vodolepky a ono to boli tetovačky. A všetky, ktoré som si vtedy kúpila, nemali ochrannú fóliu ani číslo. Na druhej strane, tie z Born Pretty Nails mali fóliu,a aj číslo a fungovali ako tetovačky a tak som ich aj používala ja. Keďže mám väčšinu s označením BLE alebo D a vidím, že patria k sebe do série, tak viem, že ich mám použiť ako vodolepky a tie menšie ako tetovačky.

Máte rady takúto farebnú kombináciu? A čo vy a používanie vodolepiek/tetovačiek? Ja ich mám rada a spolu s nálepkami je to také východisko, keď ma nekope múza, ponáhľam sa, či som jednoducho dostala na ne chuť, čo je v poslednej dobe celkom často (veď ich celkom dosť vlastním). Niektoré, napr. ako tieto, dokážu vyzerať ako pečiatky a to sa mi páči. Alebo kvety, ktoré majú vzhľad one-stroke techniky...

Pekný deň!

16 komentárov:

 1. Moc krásné. Princess mám taky doma a teď ho moc nepoužívám. Mám pocit, že se ten lak po pár dnech špiní a vybledne. Už není tak hezky jako první den. Vodolepky už jsem taky zkoušela, ještě jich mám pár doma, ale vždycky u toho přicházím o nervy :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. stačí sa obtrieť o make-up a už to tam je a ten drsný povrch to ani nepustí, jj, poznám :-))) blednutie som si nevšimla, ale vyhladenejší pieskový vzhľad u všetkých. mňa dokážu tiež občas vytočiť, radšej ich dávam niekomu inému, to je aplikácia oveľa jednoduchšia :o) ďakujem!

   Odstrániť
 2. krasne nechtiky :-) paci sa mi aj kombinacia..vodolepky som este neskusala..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. táto kombinácia je pecka, ja som sa do nej zamilovala v 31 dňovej challenge :-) ďakujem

   Odstrániť
 3. Je to překrásné a ty dokonale upravené a perfektně nalakované nehty to posouvají na nejvyšší příčku:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem veľmi pekne, teraz sa až červenajú, práve sú holé, lebo sa neviem rozhodnúť čo na ne :-)))

   Odstrániť
 4. Krásne nechty, pekná kombinácia. Veľmi sa mi páčia. Vodolepky používam veľmi rada, výborný vynález :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak, tak, výborný vynález :-) ďakujem ♥

   Odstrániť
 5. Krásná kombinace Suzinko a ta první fotečka je dokonalá :) a jak jsi spokojená s top coatem od Astoru?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, Hanička. úvodná fotka sa nedarila, potom mi napadlo, že lepšie bude čierne tričko :-) zatiaľ som s ním spokojná na 100%, je skvelý, vyhovuje mi

   Odstrániť
 6. Je to fakt moc krásný a ty poslední fotky prostě nemají chybu. :)
  Jinak já si taky myslela, že ty modrý kytičky, co jsem si vybrala, jsou vodolepky a jak jsem pak na to čučela. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj mne sa páčia, ešteže sa inak bledule nedali poriadne zachytiť, že som na ne musela vytiahnuť čiernu :-))) ďakujem :-)
   akože ja to fakt určujem len podľa toho, že ich mám takmer všetky rovnakého značenia, keď príde ku mne niečo nové, je to pokus-omyl (ešteže tých šmouliniek bolo toľko a nie presne :o))

   Odstrániť
 7. Teda vypadá to moc krásně! Ta kombinace růžové a bílé nemá chybu, i ty samolepky jsou super :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :-) jj, súhlasím, tá kombinácia je super, aj preto som sa jej nemienila vzdať po neúspešnom pokuse, mala by som ju požívať častejšie :o)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.