24. septembra 2014

3x Orly (Green With Envy, Rapture, Flicker)


Včera nám jeseň zaťukala na dvere a či sme chceli, alebo nie museli sme ju vpustiť. Jeseň mám celkom rada, hlavne tú farebnú časť a keď sa dá nosiť kabátik. Potom to už ide dolu vodou...
Ja som si ako úvodný jesenný príspevok vybrala túto trojicu mini lakov od Orly. Minulý jesenný Orly príspevok som venovala tejto fialovej nádhere, dnes prichádzajú rad na ďalšie.

Green With Envy

Je to taká zvláštna zelená s modrým podtónom. Keď som pozerala do hľadáčika fotoaparátu, tak mal takú krásnu zelenú farbu, škoda, že sa nedokáže preniesť bez úpravy aj na fotky :o) Takto vyzerá ako modrý. Je tekutejší, krátkym nechtom postačia dve vrstvy, nechty ako moje potrebujú aspoň tie tri. Zelené laky veľmi nemusím, ale keďže som si ho vybrala úmyselne, značí to jedno, nie je to obyčajná zelená :-).
Rapture

Prosíte si čokoládu? Teraz neviem, či to meno (rozkoš) dostal podľa čokoládovej rozkoše :-).  No odtieň ma vážne dostal. Krásna sýta tmavohnedá a fakt prvé, čo mi napadlo, bola čokoláda. Taká tá na varenie, keď už je rozpustená. Škoda,  že sme počas jeho fotenia žiadnu doma nemali, aby som aspoň symbolicky použila rekvizitu. Je to jeden z najkrajších hnedých lakov, ktoré vlastním. Krátkym nechtom postačí jedna vrstva, dlhšie radšej dve.
Flicker

Iskrička je krásne ohnivá, alebo ak chcete škoricovo-oranžová, s červeným shimmerom. Tu je treba dve vrstvy (platí aj pre krátke nechty). Vtipné, že sestra ho mala na nechtoch skôr ako ja, keď som jej robila motýlikové nechty. S touto farbou som mala trochu problém, teda s jej definíciou. Pod určitým uhlom tam zazriete tú škoricovo hnedú ako prechádza do oranžovej. V každom prípade ma svojím zjavom na nechtoch tak uchvátila, že som si ju vybrala do challenge.
Všetky tri laky majú spoločné body, a to cenu 3,99 €, doniesla som si ich z výstavy (TN, BA) a budem sa opakovať, no treba. Majú výborný mäkký, guľatý štetec, s ktorým sa fantasticky lakuje. Opäť sa jedná o mini laky s objemom 5,3 ml a sú bez obsahu DBP, Formaldehydu and Toulénu. Nebudem klamať, že im veľmi prichádzam na chuť a vďaka, že majú tie minilaky, ktoré mi pri mojom množstve vyhovujú viac.


16 komentárov:

 1. Fajn barvy mě nejvíce zaujala ta první :) tyhle modrozelné odstíny můžu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, som ani nečakala, že bude na nechtoch až taká úžasná :-) ďakujem, Hanka

   Odstrániť
 2. Odtieň Rapture by som u seba celkom privítala, niečo také do čokoládova ešte nemám a teraz na jeseň je to naozaj krásny odtieň.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. skús sa pozrieť, či ešte nemajú v drogérke Choclate Fountain od Rimmelu, má síce trochu shimmeru, ale farba je tiež perfektná. Ďakujem :-)

   Odstrániť
 3. Tak prave som si nasla nahradu za polouschnuty essence cokoladovej farby!!! Dakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vďaka a nie je za čo :-) ja som vedela, že zaujme :-)

   Odstrániť
 4. Krásný odstíny. Ten první se mi líbí nejvíc, ale ten poslední už je tak správně podzimní. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Flicker mi pripomína padajúce lístie, asi s ním budem musieť skúsiť nakresliť nejaké lístky a spraviť niečo jesenné :-))) ďakujem :-)

   Odstrániť
 5. Odpovede
  1. yes, I agree, it´s hot chocolate, I love him :-) Thank you!

   Odstrániť
 6. Moc krásný barvy! Ta čokoládka je skvělá, a to na hnědou moc nejsem. Máš super nehty!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Tiež nejako extra na ňu nie som, ale keď sa mi podarí trafiť odtieň ako tento, tak sa veľmi teším :-)

   Odstrániť
 7. Jojo, sluší ti! A jdu mrknout na tvoje videa, protože jsem zjistila, že máš YT. Už tě mám v odběrech, zatím jsem viděla "Smetanu" :-). Ahoj z Prahy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj, už som ti tam aj odpísala :-) videá sú len také obyčajné, nič svetoborné, ale tak raz za čas... A zrejme už budú na nejaké výnimky len v "angličtine", lebo divákov z CZ/SK je minimum. Ale zistila som, že to možno nebude až také najhoršie, lebo som si musela pomôcť, keď som robila včera do challenge drozdajku a ono to pomohlo :-D Ahoj a pekný večer!

   Odstrániť
 8. Tak ten prvý je krásny a ten druhý ozaj ako rozpustená čokoláda! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ten hnedý mám za úlohu aj kúpiť, ak ešte bude :-) ďakujem

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.