1. septembra 2014

p2 Sand Style Polish, 020 Lovesome


Na dnes som sľúbila príspevok iný, ale akosi dnes nebol priestor, takže ho presuniem na stredu. Aj napriek hektickému dňu som nakoniec stihla všetko, čo som mala v pláne, ešte aj navyše, takže som v podstate spokojná a môžem ísť spať s kľudným svedomím.

Okrem lakov z minulého nechtového príspevku som mala požičaný aj tento. K sestre sa dostal až z Prahy od Nikol, keď po zhliadnutí mojich dvoch darčekov zo swapu chcela také laky aj ona. Dostal sa na neho rad, lebo bol už na očiach a ja som si rýchlo pred odchodom potrebovala nalakovať nechty. No to trvalo, ale veď sa pozrite do mojej zbierky. Dobre sa stalo, lebo len čo som ho nafotila, začalo opäť pršať. Och, tak sa mi páčia tie kvapky po daždi ako doplnky na fotkách :-).

Že je to krásavec ste už čítali niekoľko krát a ja som rada, že aj keď ho nemám, môžem ho tu ukázať aj ja. Jeho krásna malinová farba so zlatým a bronzovým shimmerom, vás nenechá len tak a pocítite nutkanie mať ho. Bože, prosíme si p2 aj do našich DM Drogeriemarkt... Kryje v dvoch vrstvách, ale mám pocit, že na krátke by stačila jedna silnejšia. Nosila som ho tri dni, kým som nenašla zabudnuté Orly, ktoré by som chcela publikovať na poslednú chvíľu, kým oficiálne skončí leto. S lakmi p2 sa mi lakuje veľmi dobre, priam mi to ide samo.
Nezabudnite, že dnes začala challenge a ak ste si náhodou nevšimli, lebo sa Facebook rozhodol skryť môj príspevok, tak na nástenke nájdete prvú manikúru. A ja sa teším na zajtrajšiu, hádam sa mi podarí.

A samozrejme školákom prajem dobrý návrat do lavíc (och, ako vám závidím :o)).

Pekný večer!

12 komentárov:

 1. Jak krásně ho máš nafocený ♥♥ Jdu hned kouknout na fb, ničeho jsem si nevšimla.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. som vystihla čas, po návrate domov by už nebolo šance, vrátila som sa do londýnskeho počasia :-))) ďakujem

   Odstrániť
 2. Dokonalý kousek :) ještě, že ho mám 2 x :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. si sa poistila :-D a dobre si urobila :-) ďakujem, Hanka :-)

   Odstrániť
 3. Souhlasím, krásně nafoceno jako vždy :) Já s ním měla ten problém, že mi foťák v kombinaci s ním dělal divně červené ruce, jak spařené :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja ich mám zase akési vyprašivené ale aspoň je dobre vidno ten shimmer, ktorý na slnku blbne šošovku :-) blbé ale je, že som si teraz spomenula, že som natočila to trblietanie a zabudla som to spracovať :-D ďakujem :-)

   Odstrániť
 4. Odpovede
  1. je u mňa hneď za Seductive :-) ďakujem :-)

   Odstrániť
 5. I have this polish, this one was my first sand style polish in my collection, I completely fell in love with it!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. My love is Seductive by p2 but this is the second love :-) Thank you very much!

   Odstrániť
 6. Laky P2 neznám, ale s pískovými laky už nějakou zkušenost mám. Oblíbila jsem si ty od Gabrieli Salvete. Na nehtech jsou nádherné, ovšem vždy je proklínám při odlakování. Máš tady nádherné fotky a tyto na slunci jsou opravdu velmi vydařené, smekám!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. GS sú super, mám ich všetky :-) p2 mám len vďaka Nikol, lebo do Nemecka mám trochu ďaleko :o) no a čo sa týka odlakovávania, chce to len trochu trpezlivosti, dlhšie pridržať tampón s odlakovačom na nechte trochu dlhšie, nech to lak trochu rozpustí a potom začať čistiť (na Facebooku mám video, že o fakt ide ľahko). ďakujem :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.