20. septembra 2014

The 31 Day Challenge 2014: 11-20 Styles


Tadááá!

Stále nechápem, ako ten čas letí. 20 bodov za nami. Už som začínala pociťovať únavu a pomaly to vzdávať. Potom som sa pozrela na súbor a zrazu sa mi už nechcelo hodiť "flintu do žita". Celý mesiac to chcelo poriadnu organizáciu, čo mi dosť nahráva (aj keď druhý blog trošku zaostáva, to priznávam), ale keď vás od práce stále ťahá kniha a naskytne sa niečo nečakané, je to v keli. Veď to poznáte. Ale bojovala som, bojovala som silno a teraz môžem ukázať ďalšiu kompletnú časť challenge, ktorou sú štýly.

11. Polka dots

Musím sa priznať, že tie z minulej challenge sa mi tak veľmi páčili. Trochu som sa obávala, že už ich žiadne netromfnú. Zamilovala som sa pri nich do ružovo-čierno-bielej kombinácie a v matnej verzii boli, že hmmm.... Potom som dostala nápad pri pozeraní do poznámok na dve pásky, ktoré mali rovnaký vzor a išli vedľa seba. A tak som si zobrala obľúbený odtieň a skombinovala ho s červeným. Len tak. Na striedačku. A prišla spokojnosť...

► Gabriella Salvete STARS Enamel, 11 Blueberry Milk
► Gabriella Salvete STARS Enamel, 18 Natale Flower

 12. Stripes

Po pieskových sú holografické laky ďalšie, ktoré uľahčia rýchlym schnutím prácu. No aj tak som si ich radšej nachystala trochu s predstihom, lebo čert nespí. Hlavne pri použití pásky, kde musí byť podklad fakt definitívne zaschnutý. Tento rok som teda pásky z nechtov mohla aj odstrániť. Najlepšia voľba v tomto prípade? Wild at heart...


13. Animal print

Ako som mohla minulý rok predpokladať že už sa challenge nikdy nezúčastním a spraviť takmer všetky zvieracie vzory??? Nakoniec som rozhodla pre leoparda. V takej vianočnej verzii. S mojim najobľúbenejším nude lakom, ktorý žiadny zatiaľ netromfol a ktorý ku mne priletel až z Írska.  Bolo mi tak smutno, dávať ich dole ;-(


14. Flowers

Tak veľmi som chcela nejaké nakresliť, ale nejako to nešlo. Asi blbá konštalácia hviezd. Alebo je na čase priznať si, bez kvietkových nálepiek a bodkovačov som stratená :-D Ak sú vám povedomé, už som kedy podobné robila.

Gabriella Salvete Base Coat

15. Delicate print

Ajajaaj, mala som radšej zostať pri čipke, aj napriek tomu, že som ju robila minulý rok. Pierka som používala po prvý krát. Ešte bude treba vychytať nejaké muchy, mala som z nich trochu divný pocit. Ani neviem, čo viac k ním napísať, nebola som s nimi spokojná.

► Astor PRO Manicure Already Dry!
► pierka na nail art

16. Geometric

Pôvodný zámer nakresliť tvary som nakoniec zrušila a siahla som opäť po páskach a pieskových lakoch. Viem, že som s tým už otravná, no pásky som si počas challenge nejako obľúbila a s pieskovými sa mi strašne dobre robí nail art. A moja reputácia po pierkach musela byť napravená :-D

► SpaRitual Multi-Tasker Base & Top Coat
► Gabriella Salvete STARS Enamel, 17 Eleganza
Barry M Textured Nail Paints, TNP1 Atlantic Road


17. Glitter

Keď už mám dva z kolekcie Lost in Glitter, tak prečo jeden nepoužiť, keď už je tá trblietková téma. Aj keď teda najprv som chcela oba. No ešte tu bol Silver Cascade od Veve a tentokrát som ho použila samotný. Nebolo to zlé :-) Na oživenie som na prstenník zvolila zebrový vzor.

► SpaRitual Multi-Tasker Base & Top Coat
► Melia Silver Nail Polish, N120
► čierna akrylová farba

18. Half moons

Veľmi sa mi páči kombinácia tyrkysovej a hnedej. Ale tento sa mi k tej hnedej hodil rovnako. Asi preto, že od nej nemá ďaleko :-). Nechty sú tak rýchle a jednoduché, že o pár minút som už fotila.

► PUPA Milano, 810 Copper Déco

19. Galaxies

Bolo treba trochu oživiť koláž, a preto som sa rozhodla pre pastelovú galaxiu pred klasickou a tentokrát aj s hviezdičkami. Nečakala som, že budú mať taký úspech, ale potešilo ma to.

► SpaRitual Multi-Tasker Base & Top Coat

20. Water marble

Water marble. To zase bolo neporiadku :-D. Špinavá od lakov aj za ušami... Ako podklad som opäť použila Meliu (budem sa jej venovať budúci mesiac). Ešte nikdy som nespravila rovnaké vzory vo vode, ale tak ma to baví. Keď je to rozmanité. Škoda, že mi to Sparitual rozmazal :-/ Ale už mám opäť kúpený svoj obľúbený vrchný lak, už sa nič mazať nebude.

► SpaRitual Multi-Tasker Base & Top Coat
► Melia Silver Nail Polish, N120
Essie, Demure Vix


Na záver klasická otázka. Ktoré sa vám páčili najviac?

Peknú sobotu prajem!

 

10 komentárov:

 1. Nádhera, všechny fotky. No můj favorit je fialovo-modrá kombinace. Obdivuje tě, já bych na to neměla nervy. Zvlášť, když se mi po delším lakování začnou nehty zatrhávat . Pak ostříhám celou ruku a nelakuji půl roku zas.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je zelená, len sa tak modro tvári :-))) veď tento týždeň som ich už strácala pomaly aj ja, ale nakoniec som sa premohla. Ja ich mažem poctivo, viac ako obvykle, keď už im tak dávam zabrať. Našťastie sú v poriadku :-) Ďakujem :-)

   Odstrániť
 2. Naprosto dokonalé! Ty nikdy nezklameš Suzi <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty jsi ďábel ! :D Bože, ty stripes, geometric a galaxies mě naprosto dostaly !!! Nádhera.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :-D :-D skôr blázon :-D v podstate si vymenovala moje topky, už chýbal len leopard :-) ďakujem :-)

   Odstrániť
 4. Asi som divná, ale zase sa mi páčia tie, s ktorými nie si spokojná :D Neviem ako vyzerali pierkové naživo, ale na fotkách to podľa mňa vyzerá super :) A water marble u mňa bodujú! Ja som celkovo viac za jednoduchosť, ale oceňujem nápady :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to nič, Soni, mňa to iba poteší :-) vždy budú nejaké, ktoré sa mi budú páčiť najmenej, pri týchto som očakávala trochu iný výsledok, možno to bolo kombináciou, možno farbou pierok, neviem, mala som pri pohľade na ne trochu zmiešané pocity. ďakujem :-)

   Odstrániť
 5. All are gorgeous, but stripes and delicate print are my favourite. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Yes, yes, the stripes are my favourite, too :-) This style part was super :-) Thank you!

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.