14. januára 2015

Missha The Style Lucid Nail Polish, RD01 + sticker


Dnes bude mať u mňa premiéru lak značky Missha. To som sa vám minulý týždeň vrátila domov a na stole ma čakal balíček. Ten deň začal blbo, pokračoval ešte horšie, no v okamihu, ako som otvorila obálku a našla som si tento milý darček od Veve a k nemu zopár milých slov, všetko bolo zrazu preč. Ešte k tomu červený! A v tvare srdiečka! Veve, ešte raz veľmi pekne ďakujem ♥.
A tak som odlakovala nechty, aj tak už museli ísť dolu a hneď som ho aj vyskúšala. Fotku laku som už dávala na Instagram. Len srdiečkovú, viac som neukázala :-). Ako vidíte z úvodnej fotky, rozhodla som sa pre kombináciu s inou farbou a nálepku. Pôvodne som chcela vyskúšať kombináciu so striebornou, lebo ma to zaujalo u Moniky, no chytila som do ruky nude lak 257 Incognito od Dior-u a už som ho nepustila. Podľa toho som potom vybrala aj nálepku, ktorá bola zo sady z KIK-u a kupovala som ju pekných pár rokov dozadu :o).


Lak je krvavo červený studený odtieň, nedal sa mi poriadne zachytiť odtieň bez toho, aby nebolo tmavé pozadie. Ako som napísala, fľaštička má tvar srdiečka a vrchnáčik je ozdobený holografickou fóliou. Lak je z kolekcie Lucid nail polish, objem je 8 ml a našla som ho okrem zahraničných stránok aj v českom e-shope Missha, kde ale aktuálne nie je skladom. UPDATE: Ako napísala Veve do komentára, kamenný obchod nájdete v Žiline. Štetec je plochý, pekne rovno zastrihnutý a dievčence s maličkými nechtovými lôžkami by mali zrejme pri lakovaní menší problém. Ja som to mala len tak-tak s malíčkom. Ale zvyšok sa lakoval dobre. Dokázal by kryť už v jednej vrstve, ale kvôli odtieňu som dala dve slabšie. Výrazná červená, radšej som to neriskovala. Samotné čistenie síce trvalo dlhšie ako lakovanie a miestami som zobrala aj tam, kde som nemala, no za to čistenie to rozhodne stálo. Vedela som, že ďalšie dni nebude čas na lakovanie a budem musieť stále niekam ísť, tak som sa s ním trochu pohrala. Vydržal mi štyri dni pri použití dvoch vrstiev podkladového (Astor PRO Manicure Give Me All!), dvoch tohto, jednej vrstvy vrchného (Astor PRO Manicure Already Dry!) a všetko vrátane zalakovaných špičiek. A ja som sa stále každý deň na neho pozerala :-). Ja a červené laky sme dobrá dvojka a myslím, že už som zopár krát spomenula, že sú pre mňa must-have. Kvôli zachovaniu farby som nechala fotky buď tmavé (interiérové), alebo som ich robila s bleskom aj vonku. Blesk väčšinou ublíži, v tomto prípade však pomohol.

Ako sa vám lak, či kombinácia páčia? Máte skúsenosť s lakmi tejto značky?


Pekný večer!


17 komentárov:

 1. To je hrozně hezká kombinace...taková elegantní a uhlazená-krásně to ladí:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľmi pekne ti ďakujem! Jeden nude necht splnil svoju zjemňujúcu úlohu :o)

   Odstrániť
 2. Krásné... Na Valentýna ideální.... :-) :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. keby si mi to na FB nenapísala, ani by som si to neuvedomila :-))) Ešte raz ďakujem!

   Odstrániť
  2. jejda, teraz to vyznelo tuším inak, ako to bolo myslené :-D bolo to samozrejme v dobrom, my Valentína neslávime, takže som si ani neuvedomila, že tak vyzerajú :-)

   Odstrániť
 3. Nice manicure. I really love your nails Suzi <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veve je strašně zlatá, dneska jsem si taky doma rozbalila Misshu ♥
  Ta kombinace je perfektní a nálepka je pro tuhle dvojku jako dělaná. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nevedela som, koľko môžem k tomu napísať, či už ste dostali svoj, tak fajn, mohla som aj viac :-D Bolo to určite veľmi milé gesto :-) Moc ti ďakujem!

   Odstrániť
 5. Úplná radosť vidieť červenú na tvojich dokonalých nechtoch. Táto kombinácia obom lakom pristane a nálepka je ako čerešnička na torte :-)
  A odľahlo mi, že darček nie je prepadák - chcela som vám darovať nejaký láčik, čo nie je v bežnej drogérii a obchodík Missha máme asi iba v ZA. Tak ešte tam sa dajú kúpiť, keby sa po nich niekto zháňal.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Veve, na to, koľko si preskákal sa držal slušne :-) Ja poznám túto značku len z blogov a BB krémov, obchod som ešte nevidela :-))) Doplním teda info. No a červenou si u mňa rozhodne nič nepokazila, potešila som sa jej a teším sa na ostatné tri u kočiek :-)

   Odstrániť
 6. Krásná kombinace! Červená s nude je pro mě hodně neokoukaná kombinace určitě taky vyzkouším ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To som rada, že som potešila oči :-) Ďakujem ti veľmi pekne!

   Odstrániť
 7. Wow to je červená nádhera a kombinace s nude lakem a samolepkou nemá chybu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.