12. júna 2015

Alverde Peeling Aprikose Calendula


Na dnes som si vybrala stručnú a rýchlu recenziu na produkt od Alverde, konkrétne marhuľovo-nechtíkový peeling. Keď už som mala v zbierke zopár vecí na starostlivosť od tejto značky, tak som siahla ešte aj po ňom.

Ako vidíte, peeling sa ukrýva v tube a jeho objem je 100 ml/2,99€. Je krémový a v ňom sa nachádzajú drobné kremíkové zrniečka. Pri používaní nie je veľmi drsný. V zložení nájdete spomínanú marhuľu (Prunus...), kakaové maslo (Butyrospermum...), olivový olej (Olea..), vitamín E (Tocopherol) a slnečnicový olej (Helianthus...). Hoci sa tam nachádza aj alkohol, vďaka toľkým olejom a krémovej konzistencii som to ani necítila. 

Na záver asi toľko, že som si z neho na zadok nesadla. Nie je zlý, je to taký lepší priemer. Líca vyčistil pekne, s nosom mal trochu problém. Pokožku nechal pekne hladkú a nebola vysušená. Keby si poradil aj s bodkami na nose, tak by som mu možno dala ešte jednu šancu. Zatiaľ som dala prednosť inej značke.


Pekný večer!


6 komentárov:

 1. Podľa mňa značka alverde je super,pretože ja mám strááášne moc citlivú pokožku a vyhovuje mi ale ako si povedala je to lepší priemer :) Peeling určite vyskúšam

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na drogériu určite, aj ja som si našla zopár favoritov :-) Zatiaľ som bola najviac sklamaná len z pleťovej vody. Ďakujem :-)

   Odstrániť
 2. Svoj obľúbený peelin som už našla, no na tento si ma riadne nalákala!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V podstate aj ja, ale občas dostanem chuť na zmenu :o) Ďakujem!

   Odstrániť
 3. Já si nedávno z nouze pořídila nějaký Rossmann peeling na citlivou pleť s tím, že aspoň prozatím ať něco mám a nakonec je celkem fajn. :))
  Od Alverde jsem zatím moc pleťové kosmetiky nevyzkoušela, ale asi to bude i tím, že se u stojanů téhle značky skoro nikdy pořádně nezastavím. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sa zastavím, popozerám, čo nové a poobdivujem obaly :-D Ako napr. včera :-D

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.