29. júna 2015

Avon Colortrend Nail Enamel (Soft Violet & Velour)


Okrem laku zo swapu mám od Avonu ešte ďalších osem kúskov. Tri z nich som si zakúpila dobrovoľne, ostatné som dostala. Ako aj tieto dva, ktoré mi prišli od Babs, už ani neviem v ktorej nabúchanej krabičke :-).

Toľkokrát som sadla k počítaču s tým, že idem nachystať príspevky, no nakoniec z toho nič nebolo. Mala som trochu iné starosti, pozornosť som venovala tam a energiu druhému blogu ako odreagovanie od všetkého. Dnes ale snáď už konečne môžem vypustiť prvý z troch avoňáckych príspevkov, do ktorého som zaradila dva laky radu Colortrend. Neviem, ako sú na tom s dostupnosťou, skôr nie sú,ako sú, ale keď už si "lebedia" v krabičke,. ukážem vám ich :-). Zaslúžia si to náhodou oba...

SOFT VIOLET


O tomto náhodou viem, že je dostupný u Nikol v blogsale. Soft violet je tmavofialový krásavec so strieborným shimmerom a matným finishom. Veľmi sa mi tento jeho finálny look páči, veľmi. Na plné krytie som lakovala dve vrstvy, lakovalo sa s ním veľmi dobre a schol pomerne rýchlo. Štetec je mäkký a guľatý. Objem 8 ml.Viac ľudí má rado asi lesklé laky, lebo lak by mal byť krásne lesklý, mne sa paradoxne páčia aj matné :-). Mne sa tento páči veľmi. Už len preto, že je fialový...

VELOUR


Dokonalý pár k fialovému laku tvorí krvavočervený lak. Áno, kto ma sleduje pravidelne, tak postrehol, že červená je u mňa klasika a takým lakom nepohrdnem rovnako ako fuchsiovým, či fialovým. Velour má okrem krvavočervenej farby v sebe hnedý podtón. Lakovala som ho v dvoch vrstvách. Štetec má rovnaký ako predchádzajúci kúsok, aj lakovanie prebehlo rovnako hladko a bez problémov.
Pekný deň!


4 komentáre:

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.