23. októbra 2015

Catrice LE Luxury Lacquers Million Brilliance, C04 The Big Bling Theory


Pred týždňom som ukázala Holo In One z kolekcie Holomania a dnes predstavím ďalší lak z limitovanej Luxury Lacquers, tentokrát z kolekcie Million Brilliance. Kúpila som ho spolu s vyššie spomenutým v jeden deň a našla som ich vo výpredajovom stojane. Vlastne tu dnes ani ešte nemal byť. Aj preto sa k príspevku dostávam teraz, lebo naplánovaný som musela zrušiť :-).


Glitrový som si vybrala fialový, aby mala aj moja obľúbená farba lakov svoje zastúpenie. Ako na potvoru sa v deň, ktorý som mala vyhradený na fotenie nechcelo veľmi slniečku von a tak mi to trochu urobilo škrt cez rozpočet. V priehľadnom zálade totiž pláva neskutočné množstvo glitrov, ktoré to chceli poriadne roztočiť, až by zblbli šošovku pri fotení, ale svojho poriadneho slnečného debutu sa nedočkali, tak ja verím, že sa podarí niekedy dodatočne. Na fľaštičke je napísané, že aplikujte dve vrstvy, no ja som si 1) netrúfla dať ho ako samotný a 2) už som mala pre neho vybraného "Kika". A poďme na fotky, už je veľa hodín :o).P.S. Milujem názvy lakov od Catrice. Rovnako ako od Essence :-).

Pekný večer!


4 komentáre:

 1. Je krásnej, malinko mi připomíná ten jeden od Dermacolu. :) Jo a ty názvy mají vážně dost dobrý. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Máš pravdu, Violet Sparkle, ja som si to ani neuvedomila :-D Ďakujem ♥

   Odstrániť
 2. Ten je úžasný! Určitě by vypadal skvělě i na černé nebo nějaké hodně tmavé barvičce :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dobrý nápad, musím skúsiť, ako tam vynikne, počkám na nejaký pekný slnečný deň a budem dúfať, že budem mať potom na lakovanie čas :-D Keď som ho fotila takto, predtým bolo krásne a potom... sa stáva...

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.