19. októbra 2015

Jordana Texture Nail Polish, 16 Classic Plum & 19 Victorian Rouge


Dnes vám ukážem prvé dva kúsky, ktoré som si doniesla z Interbeauty. Z časových dôvodov som siahla hneď po pieskových, ale už mám nalakované aj ďalšie, jeden (opäť) práve teraz :-). Oba laky som si vybrala vo farbách, aké medzi pieskovými ešte nemám a obe sú jesenné. Čo budem trochárčiť, dala som si ich rovno oba, ešte k tomu odlišne, no zdá sa, že to nikomu ani nevadilo. Potom som sa do nich pustila samostatne...


Jeden lak ste už mohli z tejto rady vidieť, ten spĺňal moje letné kritériá a ukázala som ho tu. Bol vlastne dôvodom, prečo som mu zadovážila bratov. Minule som sa len okolo nich okúňala, teraz som si ich aj kúpila. Zopár odtieňov je dostupných tu a tu. Za 15 ml som zaplatila 2 €.


Začneme nižším číslom a tým je fialový lak so šedo-hnedým podtónom, ktorý nesie názov Classic Plum. Kryje v dvoch vrstvách, pričom v prvej vyniká krásne tá fialová. Finálny look vidíte na fotkách. Lakuje sa veľmi dobre, schne do texturovaného povrchu a schne pomalšie, ako som pri takých lakoch zvyknutá. Výdrž bola dva dni, potom prišlo to lakovanie samotných lakov a týždeň bol za mnou :o)
Išli sme na obed a tak som si položila nahlas otázku pri pohľade na nechty, či je tento lak červený s hnedým podtónom alebo hnedý s červeným podtónom, na čo mi hneď kolega odpovedal, že červený :o). Victorian Rouge je jednoducho Marsala, farba tohto roka :-). V prvej vrstve vynikne červený základ, v druhej vrstve sa viac ukáže hnedý podtón. Schnutie, lakovanie aj výdrž boli rovnaké ako pri predchádzajúcom odtieni.

Máte niektorý lak z tejto rady?


6 komentárov:

 1. Ten "oxblood" červený je jednoducho úžasný! Idem si búchať hlavu, že som si ho nezobrala... A ani Classic Plum nie je na zahodenie ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keby som nemala nude China Glaze, tak by skončil miesto neho iný :-D Som rada, že som ju už mala v taške a tak som dala zvolila iný odtieň. A naučila som sa nové lakové slovo :-))) Ďakujem ♥

   Odstrániť
 2. Nice textured nail polishes. Perfect for fall/winter. <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I absolutly agree, Katja :-) Thank you very much ♥

   Odstrániť
 3. Taky jsem nad nimi docela uvažovala, ale nakonec jsem se rozhodla jen pro ten nejsvětlejší. :)) Ale Classic Plum je moc pěknej, ten jsem si, jak teď vidím, vzít měla. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som zase unesená z Rouge-u ♥ Ja aj trochu banujem, že som si nezobrala ešte dva ďalšie, boli tam odtiene, aké ešte medzi pieskovými nemám :-) Ďakujem!

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.