18. októbra 2015

Poka Bananaaa


Haha, ty máš na nechtoch Mimoňov? :-D To si ako spravila? Chlapi zrejme príliš nečítajú takéto blogy, že, takže som chvíľku vysvetľovala a oni, div sa svete, so záujmom počúvali :-))). No, povedzme si na rovinu, bežne chodím s celkom serióznymi nechtami, ale sú situácie, ktoré si vyžadujú byť trochu strelená. Takže na Šmolkov so Šmoulinkou, na Hry o život s Drozdajkou a na Mimoňov s Mimoňmi. Ešteže na ten svoj vek nevyzerám :-D.
Som strašne rada, že mi vodolepky stihli prísť ešte pred tým, ako sme išli do kina, trochu som sa obávala. Bolo to s odretými ušami, nechty som robila asi 6 hodín pred začiatkom kina, a to som sa musela ešte nachystať a dopraviť na miesto, takže lakovanie bolo veľmi opatrné, aby som sa čo najmenej zdržovala. Ale našťastie sú vodolepky taká super vec, že. Kombináciu lakov som poňala trochu nezvyčajne. Tým myslím, že som na nechty nezobrala hneď modrú a žltú, ale vtedy nový holograf od Catrice a najobľúbenejší kúsok z adventného kalendára od Dermacolu.

Použité laky:


Ja neviem, asi už poďme pozerať fotky, nie? :-)
Ako film ma dosť sklamal, čakala som viac, aspoň že tie nechty sa podarili :-)

Pekný deň!


4 komentáre:

 1. strašne pekné to je, sa mi to páči s tým holografom :) odkiaľ si objednala tie vodolepky? som lenivá na maľovanie mimoňov, ale nalepila by som si ich :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vodolepky sú z Aliexpressu :-) Ďakujem ti. Aj mne sa to v kombinácii s ním veľmi páčilo :-)

   Odstrániť
 2. Tenhle příspěvek jsem málem přehlídla ! :D To by byla škoda, nehty jsou parádní, i když mě nějak mimoňská mánie minula. :D Ale vypadají rozkošně ! :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na mňa to prišlo trochu oneskorene zase :-D Moc ti ďakujem ♥

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.