24. decembra 2015

Christmas Nails 2015 & Merry Christmas


Tu glitrík a tam trblietka,
tam farebný kamienok.
Ďalší rok sa zapisuje
do farebných spomienok.
Toľko odtieňov vo fľaštičkách,
s farbami motýľov udržím krok.
Tak pilné štetce,
pevnú ruku

a lakovaný krásny Nový rok!

Nestíham. Asi ste si všimli. S nepochopiteľným narastajúcim ubúdaním mojich čitateliek a iných followerov mi do stíhania chýba aj nejaká tá motivácia, nebudem klamať. Ale na poslednú chvíľu som si pripravila príspevok s vianočnými nechtami. Veľa kreativity som tento rok neprejavila, nebolo kedy. Prvé nechty - vločkové - som robila teraz v nedeľu, keď sme sa chystali na Stredoveké vianočné trhy. Použila som vločkové nálepky z limitovanej edície Crystallized od Essence, ktoré som si buď kúpila, alebo dostala (tipovala by som Babs), nenašla som žiadny dôkazný materiál v podobe fotky. Ako podklad som použila, čo iné, keď nestíham, pieskový lak. Tento je Natale Flower od Gabrielly Salvete. Keďže Snowglobe od Sparitualu neposlúchal a absolútne nespolupracoval, odchádzala som s "trochu" neuschnutými nechtami, čo do rukavíc nie je bohviečo. No nakoniec si to chvalabohu odniesla len jedna vločka, ktorá sa zrejme trochu skrútila pod vrchným lakom.

Druhé nechty, ktoré sú aktuálne, som si robila na poslednú chvíľu dnes a ešte pri večeri som si radšej dávala na ne pozor :-))). Trochu som sa vybláznila ignorujúc vetu, že menej je viac. Na ďalší kreatívny počin - vodolepky a pieskové laky - to už bolo aj tak jedno. Obrázky z nich ste tu mohli vidieť aj v predchádzajúcich vianočných nechtoch (tu a tu). Na ich vytvorenie som ako podklad vybrala Auroru a Shooting Star z kolekcie Space Dust od Rimmelu. Na tri nechty som naniesla jednu vrstvu lakov Bedazzle (malíček), Disco Diva (ukazovák) a Midnight Mistletoe (palec) z kolekcie Glitter Bomb od Rimmelu. Bude sranda pri odlakovávaní :-).Posledné nechty boli vytvorené ako prvé, ešte v októbri do časopisu Modeláž nehtů.. Keby som mala čas, prihodím k nim aj ďalšie vianočné nechty a bolo by po probléme. Ale namala som. A tak narýchlo vznikli tak detsky namaľované nechty s imelom. Aby som bola originálnejšia ako minulé roky, tak som miesto robenia bodiek nalepila kamienky. Ako podklad som si vybrala What´s She Dune? od China Glaze  a Red Flame od Nubaru a na vrch prišiel Candy Cane od Nubaru. Obrázok som zdieľala na Instagrame a Facebooku, no dávam ho aj sem a netajím sa tým, že som veľmi rada, že mám pri sebe moju najpoctivejšiu čitateľku :-).

Užite si krásne sviatky, veľa dobrého jedla a koláčikov a rodinnej pohody, pretože tá je to najdôležitejšie z Vianoc, nie kopec darčekov.


4 komentáre:

 1. Nejpoctivější čtenářka se teď trochu stydí, že píše až tak pozdě. :D
  Krásný vánoční nehty, všechny. ♥ Hlavně ta první mani s vločkami je úplně kouzelná ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ale, prosím ťa, ja tiež meškám s komentármi a ešte koľko, ešte mám v Bloglovine dosť restov, ktoré pomaly redukujem, takže nemáš sa za čo :-))) Vločky sa najviac páčia aj mne, aj mi ich bolo ľúto dávať dole. Ďakujem ♥

   Odstrániť
 2. Naprosto dokonalé. Já bych na to neměla nervy. Moc se mi líbí ty červené s vločkami.

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.