22. januára 2016

Dermacol Nail Polish With Effect - Glitter Touch


Pekný piatok prajem!

Máte rady celé kolekcie na jednom mieste? Ja hrozne! Aj keď to trvá dlhšie spracovať a takýto príspevok v mojom prípade nie je veľmi vhodný na piatok, aj tak s ním prídem rozveseliť zimu farbami. No a keďže som začala fotky chystať ešte vo vianočnej atmosfére, tak si trochu zaspomíname na Vianoce. Keď sa mi tie laky totálne hodili k ozdobám :-))) Tu je teda celá kolekcia "Glitter Touch" od Dermacolu.

V lete som tu mala podobný príspevok. Obsahoval 10 lakov, ktoré tvorili kolekciu Nail Polish With Effect. Prisahala by som, že sa laky volali len tak, teraz už pri nich svieti "Carnival Collection", čo som doplnila aspoň do názvu príspevku, aby mi to nepokazilo všetky zdieľané linky. V každom prípade, môžete si ich pozrieť tu.
Pozerám, že cena sa oproti karnevalu zmenila a za 5 ml teraz dáte 2,29 €. Laky som v drogérii nevidela a to som navštívila niekoľko v troch mestách. No a aby som bola férová, tak šesť odtieňov som dostala k recenzii a štyri som si k nim dokúpila, aby som mohla ukázať kompletnú kolekciu.


Celú galériu som opäť dala do galérie na Google+, nakoľko by inak príspevok tvorilo takmer 100 fotiek. Keď mne je ľúto spraviť jedno cvaknutie a dovi, keď už si s tým dám tú námahu :o). Kolekcia pozostáva z 8 pieskových lakov a 2 jelly. Laky sa odlakovávali úplne v pohode, akurát, že trblietky boli všade :-).

11 Ivory SparkleIvory Sparkle je odtieň, ktorý ako keby namiešali z odtieňu 01, do ktorého kvapli trochu zlatej a zasypali glitrami. Lak je jelly, no postačili mi na krytie dve vrstvy.


12 Fairy StardustFairy Stardust je prvý z hviezdnych prachov, ehm, pieskových lakov. Má odtieň do strieborna, v ktorom plávajú zlaté glitríky. Tieto pieskové laky nie sú také, na aké sme zvyknuté. Vyzerajú ako keby to boli len hustejšie glitrové. Štetec netreba príliš utrieť, lebo budete potrebovať viac vrstiev. Keď naberiete laku viac, budú stačiť dve. 


13 Gold Stardust


Gold Stardust je jednoducho zlatý lak. Ale keď som ho fotila, chcel na fotkách vyzerať nejako do zelena :-D14 Nude StardustNude Stardust mi pripomína môj prvý pieskový - United od China Glaze. Mimochodom obsahuje holografické trblietky, ktoré to na slniečku krásne roztočia. Náhodou som ho mala na nechtoch práve vtedy, keď na chvíľu vykuklo :-).


15 Pink StardustPink Stardust je staroružový s kvapkou fialovej. Veľmi sa páčil v práci.


16 Queen StardustQueen Star ma chytil za srdce. A najlepšie sa lakoval. Nevynechával na okrajoch, či končekoch a kombinácia, ktorú v sebe ukrýva ma jednoducho dostala.


17 Red StardustRed Stardust je vampy červená. Ukrýva v sebe tajomný bordový podtón.


18 Indigo SparkleIndigo Sparkle bol po nalakovaní také malé sklamanie. Chcela som, aby bol viac do tyrkysova. Aby sa hodil viac k nasledujúcemu. Aby bol tiež pieskový. Aby som nemusela lakovať tri vrstvy. Aby sa nevolal Indigo, keď je modrý so šedým podtónom a do indiga má ďaleko.


19 Petrol StardustPetrol Stardust je pre mňa zaujímavý odtieň zelenej. Taký morský. Hej, zaujal ma, to sa podarí máloktorému zelenému.


20 Violet StardustViolet Sparkle je posledným z kolekcie a ako fialový ma samozrejme zaujal hneď. Trochu som sa obávala, aby sa mi dobre fotil, ale nakoniec to zvládol výborne.Mojimi favoritmi sú Queen a Violet. A čo vaši?

Pekný víkend prajem!

16 komentárov:

 1. The are all wonderful! Love your swatches a lot!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Paneboze, ty mi zase davas! Tak nadherne laky, budu je chtit snad vsechny :D :D mas je nadherne ( ty nehty ) a neskutecne se na nich vyjimaji vsechny odstiny.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherný článek! Pěkně jsem se pokochala, jak krásně to máš zpracované :-) nejvíc se mi líbí, jak jsi laky pěkně sladila s ozdobičkama, to je naprosto božííí <3 no a v tvém podání se mi líbí všechny, kdybych musela, tak beru všechny, protože se nedá jeden nejhezčí vybrat :-D já mám Queen Stardust, který mě v drogerii zaujal nejvíc, no teď bych si dala říct i u jiných :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To bolo prvé, čo mi napadlo - musím ich nafotiť s ozdobami, lebo k nim totálne ladia :-D Ďakujem, Anička ♥

   Odstrániť
 4. Fajnové sú, všakže? :) Mne sa páčia asi všetky pieskáče, tak ako som už u seba písala. Tieto laky mali taký úspech, že jednu celú kolekciu som posielala tento týždeň do Poľska ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dokonale zladené odtiene a veselá, tblietavá kolekcia :-) Ja pieskačmi nepohrdnem, tak som celkom rada, že táto kolekcia pozostávala z 8 takých :-D Ďakujem

   Odstrániť
 5. Až na Ivory a Indigo se mi líbí totálně všechny :-O ♥ Průšvih !! :D
  Za výjimečně krásný považuju Nude Stardust, Red Stardust a Petrol Stardust. <3 Máš je nádherně vyfocený ( a z fotek až pulzuje "Kup mě, kup mě !!!!! ) :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Amazing lacquers! Those colors are beautiful! ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. The red one is my favourite, but I like all of them.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. My favourite is Queen and Violet Stardust ♥ Thank you :-)

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.