28. marca 2016

Happy Easter!


Ja viem, že trochu som to nestihla, ale dnes som po dlhom čase trochu vyšívala a nejako mi to trvalo dlho a nestíhala som spraviť včas nechty. Denné svetlo som už nestihla a nejako to pod žiarovkou celé zaniklo, ale malo to byť niečo ako veľkonočná inšpirácia.

Včera som pilno pracovala a robila aj trochu poriadky v restoch a zistila som, že som tu stále nemala glitrové laky Trendy Colors, ktoré som si doniesla minulý rok z Trenčína. Tak som sa ich rozhodla zapojiť do toho, čo som plánovala. Len sa akosi na nechtoch stratili...
Ako základ som použila lak Melia Silver N130, ktorý je jeden z mojich TOP lakov. Potom som kúskom hubky naniesla rôzne farby lakov (China Glaze, Girls Just Wanna Have Sun; NYC quick Dry Nail Polish, Raindrop; Essence, Viva La Green; Orly, Harmonious Mess; PUPA, Fancy Coral; Orly, Frolic) . Len tak ich kvapla na papier a naďobkala na necht. Takéto čosi som tu už raz mala, keď som tvorila živel Zem do challenge, či galaxy nechty do 31 dňovej challenge. Následne som nechty prelakovala vrchným lakom, aby sa farby zjednotili. Až potom som naniesla glitrové laky a ešte jednu vrstvu top coatu. Chcela som totiž nechty odfotiť aj samotné, bez trblietok. Celé to ale dopadlo, ako to dopadlo a ja si tento "nail art" budem musieť zopakovať, aby mal krajšie fotky :o).Ja verím, že ste sviatky prežili super, že bolo málo vody, že ste si užili predĺžený slnečný víkend a neprejedli sa :-)

Pekný zvyšok večera!


8 komentárov:

 1. Perfect colors for Easter and I like the glitter topper you used here!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. wau Zuzi, vyzerá to krásne!:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Evka. Popravde, naživo vyzerá ten farebný miš-maš lepšie :-D

   Odstrániť
 3. Krása jako vždy, jsi pro mě velkou inspirací!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mně se moc líbí, jak jsi do nail artu zakomponovala ten efektový lak, to budu muset taky zkusit. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ešte mi napadol jeden variant, ktorý chcem skúsiť, no uvidím, či maľovanie stien nad nechtami nevyhrá a dostanem sa k tomu nakoniec ktovie kedy :-D Moc ti ďakujem ♥

   Odstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.