18. októbra 2016

Neon Watermarble


Jaj, to som celá ja. Už mám všetko nachystané a zistím, že som si niekam "zapatrošila" zoznam použitých lakov. Otázka znie, či je to niečo, bez čoho by príspevok nemohol byť publikovaný. Meškám, v mojom prípade teda asi je :o).


Je to trochu smiešne, mala by som tu už mať nechty s tekvicami, či netopiermi, v jesenných farbách, či tak nejako. A čo to bude, keď prídu fotky s narcismi. To už môžem počkať, ďalšia jar tu bude čo nevidieť. Na stole mi ležia nálepky, aby som ich mala na očiach. Ja dúfam, že to k niečomu aj bude a že aj nejaké tie tekvicovo - netopierové sa tu objavia.

Najhoršie však je, že som urobila až tri nail arty, ale tie zvyšné si už fakt radšej nechám na budúci rok. Na teraz som vybrala tú, ktorá sa mi páčila z nich najviac. Neónový water marble nail art som chcela vyskúšať už dávno. Len som sa stále nevedela rozhodnúť, aký variant spravím. Všetky nechty? S vodolepkami? V kombinácii s glitrami? Alebo taký, ako vidíte na fotke? Zrejme som jediná, čo rieši takéto nepodstatné veci pri nechtoch. V časoch, keď som mala veľa voľného času, by som zrejme urobila všetky kombinácie, za to by som dala ruku do ohňa. Myslím, že vysvetlovať niekomu, ako na water marble už v dnešnej dobe veľmi nemusím, no keby náhodou, tak malý návod tu. Len už som miesto pásky použila zlupovací lak od Miss Sporty. Nikdy ju nerobím pravidelnú, rada mám práve odlišný vzhľad. Na všetky nechty som najprv lakovala biely podklad v jednej silnejšej vrstve.

Použité laky:

Pekný deň!9 komentárov:

 1. Jéj, to je krásny nail art! Vôbec nevadí, že nie je jesenný, aspoň tou žiarivosťou osviežil a vynikol medzi tými čo teraz všade frčia :)
  A water marble sa ti parádne vydarilo, ja to plánujem už dlho ale nikdy si nenájdem dostatok času na to :D Tak snáď na ďalšie leto :D :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Veronika :-) Mňa vždy na tom odrádza ten neporiadok okolo celých nechtov :-D

   Odstrániť
 2. Parádní water marble, mě moc tahle technika nejde :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to je naprostá nádhera ♥ Bohužel to mám stejně, jak píše Hanka výše. :D A jinak ti naprosto rozumím s tím, že jsi měla problém se rozhodnout pro konkrétní variantu. To mívám často a pak to kolikrát dopadne tak, že nic neudělám. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne takto to potom väčšinou skončí aj u mňa, že nič nespravím :o) Romča, keby som vedela pečiatkovať ako vy dve, tak kašlem na water marble :-D :-D

   Odstrániť
 4. Príjemné oživenie tohto pochmúrneho a hmlistého dňa :) Merblovanie sa ti pekne podarilo, až si ma namotala, nejaké v blízkej dobe vyskúšať :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No veru v deň príspevku bolo vonku fakt hnusne. Aj ja mám jedno v pláne, som zvedavá, či na neho zostane čas :-D Ďakujem!

   Odstrániť
 5. Príjemné oživenie tohto pochmúrneho a hmlistého dňa :) Merblovanie sa ti pekne podarilo, až si ma namotala, nejaké v blízkej dobe vyskúšať :)

  OdpovedaťOdstrániť

Vopred ďakujem za prečítanie a komentáre...

Prosím, rešpektujte moje prianie a nevkladajte do komentára pozvánky na giveaway a linky blogov. Komentáre toto ignorujúce budú bez upozornenia a odpovede zmazané. Ďakujem za pochopenie.